DIŞ CEPHE KAPLAMALARI

Cephe ve İnşaatın Yolu

DIŞ CEPHE KAPLAMALARI en ideal cephe kaplama malzemesidir. Stabilitesi sayesinde bir çok uygulama imkanı sağlamaktadır. Bu durumu termal modifikasyon işlemi görmemiş ahşaplar ile elde etmek imkânsızdır.
Çukur Cephe tarafından üretilen dış cephe kaplamaları termal modifikasyon sonucunda, her türlü hava koşullarına, çürümeye, mikroorganizmalara ve haşerelere karşı direnci maksimum seviyeye getirilmiştir.
Çukur Cephe dış cephe malzemesinin en büyük avantajı reçineden arınmış bir malzeme oluşudur.
Böylelikle ahşabın reçineden arındırılmasından dolayı yüzeyde bozukluklar çıkmadığı gibi cepheniz her zaman stabil kalmaktadır.
Dış cephe kaplamalarında yüksek ısıl işlem esnasında renk homojenliği sağlanmıştır. Boyut ve şekillerin kalıcılık özellikleri mükemmeldir, tüm doğallığını ve şıklığını uzun yıllar korur.
Dış cephe kaplamaları su bazlı cila, vernik veya boya kullanılarak UV ışınlarına karşı korumalı hale getirilebilir. Dış cephelerin doğal renklerini uzun süre koruyabilmesi için dış cepheye yağ ve boya gibi koruyucu unsurlar uygulaması yapılmalıdır. Aksi takdirde grileşme gözlemlenmektedir. Ancak bu tip uygulamaların yapılmaması malzemenin dayanım süresini etkilemez.

Cephe Sistemleri:

Fark Yaratan Mimari

Yalıtım şaheseri, dayanıklı ve işlevsel, fark yaratan mimari...

Modern Tasarımlar

Şehir hayatında modern ve estetik tasarım projeleri ve uygulamaları.

Mühendislik Çözümleri

Yüksek güvenlikli, fonksiyonel dış cephe giydirme sistemleri...

Hemen arayın!
Web Tasarım

Web Tasarım ve Hosting Hizmeti Tarafımızdan Sağlanmaktadır.