Blog

Cephe ve İnşaatın Yolu

3

Silikon Giydirme Cephe Sistemleri

Silikon cephe sistemlerinde çerçeveler içeride kalacak şekilde camlara silikon yardımıyla sabitlenmektedir. Dışarıdan sadece cam kaplama olarak görülen silikon giydirme sistemi ile yapılar daha modern ve şık bir görüntüye kavuşturulur. Gizli kanat yapılarak bina dışında ve içinde bütünlük sağlanır. Profiller hem dikey hem de yatay olarak kullanılabilen bir dizayna sahiptir. Isı yalıtımlı cepheler, ses ve ısı yalıtımı özellikleri bakımından güçlü bir sistemdir. Klasik mekanik cephe sayesinde binalara estetik ve ince bir görünüm sağlayarak profil ve cam çıtaları silikonla cephe sentezi oluşturulmaktadır.

Strüktürel Silikonlu Giydirme Cephe Sistemleri

Strüktürel cephe sistemlerinde cam sade olup ısı camların cepheye tutturulması kaset profillerle olmaktadır. Bu profillere yapıştırılan camlar binaya şıklık katarak gösterişli hale getirmektedir. Strüktürel silikonlu cephe giydirmeler hızlı montaj imkanı ve kolay kullanılabilirlik sağlamaktadır. Dış görüntüsünde alüminyum profiller görünmeyecek sistemle özel şekilde hazırlanmaktadır. Kaliteli silikonlar yardımıyla cam ile alüminyum panel birbiriyle bütünleştirilmektedir. Bu sistemde cephe kusuruz bir düz görüntüye sahip olmaktadır.

Strüktürel Silikonlu Cephe Avantajları

Strüktürel silikonlu cephelerde alüminyum paneller belli olmaz sadece cam bir görünüm oluşur bu durum binaya düz bir görüntü vererek şık göstermektedir. Genellikle otel, şirket, tesis ve hastanelerde uygulanan strüktürel silikonlu cephe sistemlerinin kolay montaj avantajı bulunmaktadır. Alüminyum paneller ısı ve ses yalıtımı ve esnek bir madde olduğundan yapı sektörünün her alanında kullanılmaktadır. Bu panellerin silikon yardımıyla giydirme yapılması binada hiçbir çıkıklık ve kusurlu bir görünüme neden olmamaktadır. Bu yönüyle binalarda tercih edilen bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Silikon Cephe Sistemleri Fiyatları

Silikon cephe yapı sektöründe giydirme cephe sistemlerinin estetikle birleşmesi sonucu oluşan sistemdir. Bu sistemin uygulandığı binalarda doğal havalandırma yapılması için gizli kanat uygulaması yapılmaktadır. Silikon cephe sistemlerinin kaliteli malzemeler eşliğinde gerçekleştirilmesi bina sisteminin uzun ömürlü olması açısından önem teşkil etmekte. Özenle yapılmış bir cephe sistemi uzun yıllar tamire gerek kalmadan kullanılabilmektedir. Zentaş olarak tasarım aşaması ve montajında uygun fiyatlar sunarak yapıların şık bir görünüme sahip olmasını sağlayan silikon cephe uygulamasını gerçekleştirmekteyiz.

AŞAMA YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen arayın!
Web Tasarım

Web Tasarım ve Hosting Hizmeti Tarafımızdan Sağlanmaktadır.